STALI WSPÓŁPRACOWNICY

Iwona_Traliszewska

Iwona Traliszewska Właściciel (Łódź)

Pedagog, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Od ponad 20 lat pracuje w tej samej placówce oświatowej w Łodzi.
Podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i seminariach. Z sukcesami współorganizuje
i realizuje imprezy społeczno – kulturalne, oświatowe i rodzinne. Od kilku lat – współautorka i konsultant programów szkoleniowych dla firm z tematów związanych z organizacją, komunikacją, radzeniem sobie z krytyką i konfliktem, negocjacjami i mediacją.
Jej credo życiowe to: 
„Kto nie idzie do przodu – ten się cofa” (Autor: Johann Wolfgang von Goethe) i Ludzie zjednoczeni są silni. Ludzie podzieleni są słabi (Autor: Sun Tsu). Dlatego postanowiła „wziąć sprawy w swoje ręce” zakładając firmę Most Consulting. Zapytana jak sobie poradzi z zadaniem odmiennym od tego, czym zajmuje się na co dzień odpowiada: „Lubię wyzwania i wierzę, że sobie poradzę, a gwarancją - poza moim doświadczeniem i odpowiedzialnością - jest działalność w firmie stałych Współpracowników i Partnerów, którzy - nie tylko przeze mnie – uważani są za fachowców w swoich dziedzinach. Razem stanowimy dobrany zespół, a ja wierzę w potęgę pracy zespołowej” .
Zainteresowania: Jest miłośniczką przyrody, kina, teatru, malarstwa. Odpoczywa przy dobrej książce i muzyce. Interesuje się psychologią i ekologią.

Wlodzimierz_Sosnowski

Włodzimierz Sosnowski – Manager, Trener, Konsultant (Warszawa, Łódź)

Trener, Coach i Konsultant, z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych branżach (HVAC, FMCG, B2B, MŚP).
Wykładowca Przedsiębiorczości w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych, twórca „Kliniki Firm”. Pełnił kierownicze funkcje w administracji państwowej i samorządowej, zarządzał firmami różnych branż: wydawniczą, consultingową, budowlaną, hotelarstwa i gastronomii. Przez ponad 10 lat był doradcą/konsultantem firm, ich właścicieli i osób nimi zarządzających.
Przez 1,5 roku – Kierownik Oddziału w Agencji Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej. Od 2001 roku przeprowadził ponad 3.000 godzin szkoleń (w tym od 2011 - 1.800 godz.) z takich zagadnień jak: sztuka sprzedaży, skuteczna komunikacja, obsługa Klienta; kierowanie zespołem, czasem, zmianą, wiekiem; radzenie sobie z emocjami, stresem, konfliktem i krytyką; negocjacje, sytuacje kryzysowe, marketing, PR, rozwój osobisty, itp. występując w charakterze trenera, coacha lub mentora. Posiada Certyfikat Trenera 1-go i 2-go stopnia.
Autor koncepcji i główny Autor Projektu AKADEMIA DOBREJ Sprzedaży
- programu szkolenia dla Sprzedawców i Liderów sprzedaży (opartego na inteligencji emocjonalnej), który w październiku 2015 roku zdobył nagrodę "Laur Eksperta" w Konkursie organizowanym przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości w Katowicach (więcej informacji - zakładka AKTUALNOŚCI).
W listopadzie b.r. zdobył I miejsce w ogólnokrajowym Konkursie "Efektywny Trener Biznesu" organizowanym przez Stowarzyszenie PSTD z Warszawy. Autor misji, wizji i strategii firmy Most Consulting.
Zainteresowania: psychologia, medycyna naturalna, gry i rozrywki umysłowe (w październiku 2011 zajął trzecie miejsce w finale jednego z odcinków Teleturnieju "Jeden z Dziesięciu".) Systematycznie grywa na portalu Kurnik w szachy i literaki, ale tylko partie "błyskawiczne" - na 3 lub 4 minuty. W nielicznych wolnych chwilach śpiewa i gra na gitarze.


Traliszewska

Anna Traliszewska – Specjalista ds. Marketingu (Łódź)

Z firmą związana od początku działania tj. września 2012 r. Jest absolwentką Policealnego Studium Stomatologii i Protetyki, ale jej pasją są marketing i handel, dlatego podnosi swoją wiedzę i umiejętności właśnie w tym zakresie. Od prawie 2 lat pracuje z powodzeniem w handlu (branża odzieżowa), jest współautorem programów szkoleniowych związanych z marketingiem, komunikacją i sprzedażą. Uczestniczyła jako konsultant we wszystkich projektach realizowanych przez Most Consulting dla firm i osób prywatnych.
Redaguje zakładkę "AKTUALNOŚCI"
Zainteresowania:
motoryzacja, dobra muzyka, architektura wnętrz i krajobrazu. Jest miłośniczką dobrego, czerwonego wina i rodzinnej domowej atmosfery. Lubi domową kuchnię, nie tylko jako konsument, ale także jako Autorka różnych potraw.iwona_stepnik_2

Iwona Stępnik (z d. Gudkiewicz) – Trener i konsultant (Łódź)

Ekonomista, historyk - archiwista, z ponad pięcioletnim doświadczeniem w prowadzaniu szkoleń i warsztatów z zakresu stosowania i tworzenia indywidualnych normatywów kancelaryjno - archiwalnych, archiwizacji akt, prowadzenia kancelarii, sekretariatu w różnych jednostkach organizacyjnych oraz z zakresu genealogii. Prowadziła kontrole merytoryczne organizacji archiwów i poprawności stosowania przepisów prawa. Ponadto przeprowadza audyty archiwalne. W latach 2008 – 2015 przeprowadziła samodzielnie ponad 1.500 godzin szkoleń. Posiada Certyfikat Trenera 1-go i 2-go stopnia. Jej ulubiony cytat: "Możesz zdobyć w życiu co tylko zechcesz jeśli wystarczającej liczbie ludzi pomożesz zdobyć to czego oni pragną (Zig Ziglar)

Burek

Aleksandra Burek - Trener, Konsultant i Mentor (Warszawa)

Mentor i wykładowca akademicki. Z wykształcenia - doktor nauk humanistycznych w Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Ukończyła także interdyscyplinarne dwujęzyczne studia doktoranckie w Szkole Nauk Społecznych Polskiej Akademii Nauk. Autorka i współautorka felietonów, artykułów popularno-naukowych i naukowych oraz książek. Tłumaczka. Przez ponad sześć lat była dziekanem w wyższym szkolnictwie niepublicznym. Ma za sobą zarówno szkolenia, warsztaty i konsultacje dla biznesu jak i wykłady akademickie (łącznie ponad 3.000 godzin). Zajmuje się głównie zagadnieniami przywództwa, roli języka w biznesie i komunikacji. Prowadzi szkolenia z: zarządzania zespołem, retoryki, negocjacji, komunikacji i wystąpień publicznych.
Zainteresowania: filozofia ZEN, ZEN Coaching, muzyka klasyczna, malarstwo, sztuki walki (które również trenuje). Jej pasją są dalekie podróże. Uważa, że nie ma takiego momentu w życiu, gdzie można przestać się rozwijać. I niekoniecznie chodzi o dziedziny w których jest się najlepszym, ale o robienie czegoś co sprawia przyjemność.

Maslowska

Agnieszka Masłowska - Trener i Konsultant (Kraków)

Radca Prawny. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i aplikacji radcowskiej. Aktualnie studiuje podyplomowo Zamówienia Publiczne na Wydziale Zarządzania AGH. Od ponad 5 lat pracownik samorządowy (obsługa prawna Wydziału Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa), Od listopada 2012 r. trener szkoleń prawnych. Zainteresowania zawodowe: procedura administracyjna i sądowo-administracyjna, prawo: ochrony środowiska, zamówień publicznych, gospodarcze, cywilne, prawo pracy, a także proces inwestycyjno-budowlany. Od 2012 roku ma za sobą prawie 1.000 godzin szkoleń przeprowadzonych z różnych dziedzin prawa (przed wszystkim dla pracowników urzędów administracji państwowej i samorządowej).
Zainteresowania: miłośniczka mocnej kawy i dobrej literatury, wypoczywa gotując, zapalona grzybiarka. Sposób na życie: zachowanie pogody ducha wbrew otaczającej rzeczywistości.Majchrzak

Łukasz MajchrzakTrener i Konsultant (Łódź)

Absolwent Wydziału Finansów i Bankowości Uniwersytetu Łódzkiego. Jest Konsultantem i Trenerem z zakresu ekonomii, finansów, sprzedaży, ale także turystyki, hotelarstwa i gastronomii, gdzie pracował ponad 6 lat. W szkoleniach wykorzystuje umiejętności i wiedzę związane z planowaniem i zarządzaniem budżetem a także procesem sprzedaży. Aktualnie prowadzi działalność w zakresie ubezpieczeń, kredytów, inwestycji oraz produktów bankowych w Łodzi. Ma za sobą ponad 600 godzin przeprowadzonych szkoleń i konsultacji.
Zainteresowania: jest miłośnikiem sportu, zwłaszcza tenisa stołowego i siatkówki, które to dyscypliny uprawia czynnie. Z sukcesami uczestniczy w prowadzeniu stowarzyszenia sportowego

Piotrek_foto

Piotr Kryściński – Trener i Konsultant (Łódź)

Przez ponad 8 lat manager różnych szczebli zarządzania. Kierował grupami sprzedażowymi od małych obejmujących kilka osób, po wieloosobowe, rozproszone terytorialnie zespoły. W ramach projektów tworzył struktury sprzedażowe od rekrutacji i organizacji pracy, po wytyczanie celów, opracowanie polityki regionu, po zarządzanie operacyjne. Ma za sobą ponad 1.800 godzin szkoleniowych, gdzie występował w charakterze Trenera lub Coacha. Jego specjalność to głównie szkolenia dla managerów w zakresie: inteligencji emocjonalne
j w biznesie, narzędzi menadżera, informacji zwrotnej, motywacji, budowania długofalowych relacji z klientem. Posiada Certyfikat Trenera 1-go i 2-go stopnia.
Zainteresowania:
jazda na motocyklu, majsterkowanie, wspinaczka, zabawy z córką. Jest "niepoprawnym" perfekcjonistą, podejmującym się wszystkich zajęć wymagających skupienia i analizy. Jego ulubiony cytat: "Spraw, aby wszytko co robisz, było robione tak, jakby miało zrobić różnicę" (Wiliam James)


 

.:Szybki kontakt:.

Most Consulting - Iwona Traliszewska
ul. Białostocka 10 93-355 Łódź , woj. łódzkie
tel. 511 234 324
email: biuro@mostconsulting.pl
7291540407

wykonanie: PRODO tworzenie stron / Polityka cookies