jak_dzialamy1Coaching i szkolenia

1. Proponowane przez nas seminaria to zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Prowadzimy seminaria o różnorodnej tematyce, ukierunkowane na rozwój kompetencji miękkich, jak i poruszające problematykę danego zagadnienia. Proponujemy także rzetelne analizy przypadku, szkolenia twarde, zajęcia prowadzone metodą dramową (odgrywanie ról) etc.

2. Program przygotowywany przez łódzkich specjalistów zawsze dostosowany zostaje do potrzeb naszych Klientów. Jego powstanie uwarunkowane jest wnikliwą analizą potrzeb oraz przeprowadzonymi z Klientem konsultacjami. Tak realizujemy profesjonalny coaching.

3. Dbając o efektywność naszych działań – zajęcia prowadzone z uczestnikami poprzedzamy pre-testami i kończymy post-testy. Zapewniamy również dostęp do materiałów edukacyjnych oraz dajemy możliwość konsultacji z naszymi instruktorami (po zakończonych zajęciach).

4. Nasz zespół Trenerów i konsultantów realizujących nowoczesny coaching biznesowy, reprezentuje szeroką gamę umiejętności i doświadczeń, systematycznie podwyższając swoje kwalifikacje.

5. Proponujemy „gotowe” programy spotkań (które są autorskimi opracowaniami naszych Trenerów) dostosowując je do potrzeb i specyfiki branży i firmy.

6. Po każdym seminarium zapewniamy \"Raport po szkoleniowy\" zawierający obserwacje i wnioski dotyczące danej grupy uczestników wraz z zaleceniami Trenerów dotyczącymi dalszego rozwoju kadry.

7. Naszą ofertą specjalną jest: „SZKOLENIE NA ŻYCZENIE”, oparte o program tworzony \"na bieżąco\" przez zespół trenerski, w oparciu o wcześniejsze badania i analizę umiejętności pracowników, z aktywnym udziałem przedstawicieli naszego Klienta.

….... Jak obliczyli eksperci PwC (PricewaterhouseCoopers), każda złotówka zainwestowana w wynagrodzenie i szkolenie zatrudnionych w Polsce przynosi przedsiębiorcom
średnio 1,37 zł zysku. Wniosek? Podnoszenie kwalifikacji personelu jest opłacalne …..
Źródło: hrstandard.pl


….. „Dariusz Jarczyński, członek zarządu PrimeSoft Polska, firmy będącej liderem polskiego rynku DMS, podkreśla, że szkolenia powinny być na stałe wpisane w strategię rozwoju przedsiębiorstwa. Dlaczego? W walce konkurencyjnej wygrywa lepszy, a lepszy to ten, kto inwestuje w rozwój, także osób, które mają przewagę konkurencyjną wypracować.......” Źródło: hrstandard.pl

...” Problemem, na który zwracają uwagę pracodawcy, jest: brak obycia z tzw. kulturą organizacyjną: utożsamianiem się z celami i misją firmy, pracą zespołową, zarządzaniem sobą i innymi oraz nieprzygotowaniem do zajmowania coraz wyższych stanowisk w hierarchii firmy, czyli tzw. kompetencje miękkie ...
Źródło: http://bkl.parp.gov.pl

 

.:Szybki kontakt:.

Most Consulting - Iwona Traliszewska
ul. Białostocka 10 93-355 Łódź , woj. łódzkie
tel. 511 234 324
email: biuro@mostconsulting.pl
7291540407

wykonanie: PRODO tworzenie stron / Polityka cookies