HR

"Zaczynaj razem z dobrymi ludźmi. Wyłóż im reguły, bądź z nimi w ciągłym kontakcie, motywuj ich i nagradzaj. Jeśli wszystko to będziesz czynił sprawnie, nie może Ci się nie udać" - Lee Iacocca

Nasza podstawowa oferta w zakresie HR obejmuje m.in.:

- Opisy stanowisk pracy,
- Ocenę kompetencji i oceny okresowe,
- Rekrutację, selekcję i adaptację
- Systemy motywacji
- Szkolenia (szczegóły w zakładce: „Szkolenia”)
- Elementy twardego HR

Przedstawiciele naszej firmy mogą występować w charakterze doradców lub konsultantów, ale także autorów koncepcji i opracowań szczegółowych, uczestnicząc również w ich późniejszym wdrażaniu

NOWOŚĆ !!! - OUTPLACEMENT (oferta od dnia 1.03.2013 r.)

Wsparci potencjałem i doświadczeniem naszych Partnerów - czytając, słuchając i analizując sytuację na rynku pracy - przewidujemy (niestety) wzrost ilości masowych zwolnień. Oferujemy zarówno klasyczny typ outplacementu, outplacement indywidualny, grupowy,  jak i outplacement mieszany.
Szczegóły - do uzgodnienia

SŁOWNIK POJĘĆ:

HR, czyli Human Resources (ang.) to w tłumaczeniu polskim „Zasoby ludzkie” (swoją drogą nie brzmi to zbyt „humanistycznie – przyp. Autora). Zgodnie z http://www.ekonomia.pl (jak i innymi źródłami) HR może być „twardy” i „miękki”: cyt. „Twardy HR oznacza realizowanie funkcji kadrowo-płacowych w tym: dotyczących zawierania umów z pracownikami, rozliczania wynagrodzeń, ustalania planów urlopowych, dbania o przestrzeganie przepisów prawa pracy, a także obsługę odpowiedniego oprogramowania kadrowo-płacowego (…). Miękki HR obejmuje całokształt działań w zakresie rekrutacji kompetentnych pracowników, kierowania ich rozwojem i wydajnością, oraz ścieżką kariery przy zastosowaniu odpowiedniej polityki motywacyjnej i szkoleniowej ..."

Skrót HR odnosi się także do tzw. Diagramu Hertzsprunga-Russella (H-R), który oznacza cyt. „wykres klasyfikujący gwiazdy”. Nie zajmujemy się astrologią :)), ale możemy pomóc, lub przeprowadzić rekrutację i selekcję, które pozwolą znaleźć na rynku pracy „prawdziwe gwiazdy”, czyli tych najlepszych.

OUTPLACEMENT - jest to program aktywizacji osób (określany również jako zwolnienie monitorowane), u których doszło do rozwiązania stosunku pracy z przyczyn zakładu pracy (...). Pracodawca zobowiązany jest do zorganizowania zwalnianym osobom usług rynku pracy w formie programu. Program ten może być realizowany przez Urząd Pracy, Agencję Zatrudnienia lub wyspecjalizowane firmy (według: WIKIPEDII)

 

.:Szybki kontakt:.

Most Consulting - Iwona Traliszewska
ul. Białostocka 10 93-355 Łódź , woj. łódzkie
tel. 511 234 324
email: biuro@mostconsulting.pl
7291540407

wykonanie: PRODO tworzenie stron / Polityka cookies